Hakkımızda

İnegöl’de kurulan Gangza Home firması, doğallığı tasarımla harmanlayıp yaşam alanlarınıza keyif ve huzur katmak için yola çıkmıştır.

Dekorasyonda sıra dışılığı yakalamak aynı zamanda bir tarza sahip olmak demektir.Bu nedenle de dekorasyonun olmazsa olmaz parçalarından mobilyalarınızı seçerken şık, aynı zamanda sıradışı olmaya özen göstermeniz gerekmektedir. Sıradışı ve farklı ürün konsepti ile Gangza Home yaşam alanlarınıza doğallığı getirmektedir.Yaşam alanlarında sıklıkla kullanılmaya başlayan kütük mobilyalar dekorasyona hem doğal bir hava katacak, hemde sıra dışılığı yakalamanıza yardımcı olacaktır.

Farklı kesim tarzları ile birlikte oldukça şık duran kütük konsept ürünler size bambaşka bir dünyanın kapılarını açacaktır.

 Gangza Home firması olarak müşterilerimize günümüz kalite standartlarının ötesinde hizmet vermeyi hedeflemekte, kazancı yatırıma dönüştürerek, doğruluk ve dürüstlük ilkesi ile insan haklarına ve doğaya saygılı olarak ülkemize hizmet etmeyi prensip edinmiş bulunmaktayız.